ÜCRETSİZ KARGO

gello.com.tr'dan yapılan 100₺ ve üzeri siparişlerde KARGO ÜCRETSİZDİR.
Siparişinizin kargoya tesliminden sonra size ulaşma süresi ortalama 2-4 iş günüdür.
Bazı durumlarda stok sorunu nedeni ile 1 - 2 gün gecikme yaşanabilmektedir Siparişinizin kargo firmasına tesliminden sonra size ulaşması için gereken dağıtım süresi illere göre değişmektedir. Eğer adresiniz İstanbul ve çevre illeri ise Kargo’ya verildikten sonraki ilk çalışma gününde, diğer iller için kargoya verildikten sonraki 2-4 iş gününde adresinize ulaşır.
Eğer kapıda ödeme yöntemini seçtiyseniz, kargo görevlisi sizden fatura üzerinde yazan bedeli ödemenizi talep edecek ve sonrasında kargonuzu teslim edecektir.
Bazı adreslere, özellikle merkeze uzak olan yerlere Mobil Dağıtım günü teslimat yapılmaktadır. Mobil teslimat günü adresinize göre değişmektedir

ŞEFFAF KARGO

Tahsilatlı kargolarda gönderi ücreti kuryelerin üzerine zimmetli olduğu için kapıda açmanıza, poşete zarar vermenize, ürünü denemenize müsaede etmez. Bunun sebebi; Zarar görmüş ve poşeti yırtılmış gönderiler teslim alınmaz ise geri kargo şubesine kurye tarafından götürüldüğünde ücretini karşılaması gerekiyor. Bu durum bizimle alakalı değildir.

Bu durumun ortaya çıkardığı sorunu gidermek için ürünlerinizi Ücretsiz olarak ŞEFFAF KUTU ile gönderiyoruz. Şeffaf kutu için ekstra bir ücret yoktur.

ÖDEME Bilgileri

Kapıda Ödeme (Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı)

Miktar ve adet fark etmeksizin tüm siparişlerinizi kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi sonlandırırken sepet kısmında Kapıda Ödeme - Nakit veya Kredi Kartı seçimini yapınız.

Kapıda ödeme seçeneği için Nakit veya Kredi kartı olarak belirtmenize gerek yok. Kapıda size o anda uygun olacak şekilde ödemenizi yapabilirsiniz!

Kredi Kartı OnlinE

Ödemenizi peşin veya 9 taksite kadar vadelendirerek kredi kartı kullanarak yapabilirsiniz. Taksitle kredi kartı kullanımı bazı bankalar için geçerlidir. Kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan hiçbir şekilde saklanmaz. Sitemiz 128Bit Güvenlik sertifikası (SSL) kullanmakta olup, bilgileriniz ödeme esnasında tahsilatın yapılacağı bankacılık sistemine yönlendirilir. İade talebiniz olduğunda yine aynı sistem üzerinden satınalma sırasında kullanmış olduğunuz kartınıza banka tarafından iade işlemi gerçekleşir.
Kartınızın internet alışverişine açık olması lazım. Açık değil ise bankanızı arayarak veya cep bankacılığı vasıtasıyla açık durumuna getirebilirsiniz

EFT - Banka Havalesi

Ödemenizi banka Havalesi veya EFT ile yapabilirsiniz. Havale veya EFT için gereken banka bilgileri Size e-posta veya SMS olarak iletilecektir.

Ödeme Yapılan banka hesabı Siparişi teslim alacak kişi ile aynı değil ise EFT açıklama kısmında Alıcının isim soyismini belirtmeniz gerekmektedir

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: