Değişim & iade

gello.com.tr'dan almış olduğunuz tüm ürünleri Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde Değişim yapabilirsiniz.

Değişim yapmak istediğiniz ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir

Ürün veya Ürünleri kendi kutularında bize anlaşmalı olduğumuz Kargo ile göndermeniz gerekiyor. Göndereceğiniz adresi +90 531 552 7704 Whatsapp hattımızdan öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz siparişinizin hangi depomuzdan çıkış yapıldığını kontrol ederek Size geri gönderim adresi verecektir.

Ürünleri gönderdikten sonra kargo şirketinden Kargo Takip Numarası almayı unutmayın. Ürünün bize ulaşıp ulaşmadığını Kargo takip numaranız ile takip edebilirsiniz

Bizden kaynaklanmayan hatalardan dolayı yapılan değişimlerde kargo ücreti alıcı tarafından ödenir

Değişimler tarafımızdan teslim alındıktan ve değişim şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra bekletilmeden adresinize yeni ürünün çıkışı sağlanır. İade Bilgileri

gello.com.tr'dan almış olduğunuz tüm ürünleri Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde İade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünü Değişim şartlarında olduğu gibi Geri gönderim adresini öğrenerek anlaşmalı olduğumuz Kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir

Ürün veya Ürünlerin tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler kargoyu teslim alma tarihinden itibaren en geç 5 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerin ücret iadesi için müşteri temsilcisi sizi arayarak banka bilgilerinizi soracaktır.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza ya da İBAN numaranıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. 

Ürünü satın alırken ödenmiş olan hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu, Kapıda ödeme bedeli vs.) iade edilmeyecektir. Sadece ürünün fiyatı hesabınıza iade edilecektir.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: